| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cand un cuplu se muta impreuna, fac o lista a tabieturiilor fiecaruia si se analizeaza la sange?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da,ea muta pe balcon iar cand ma enerveaza poate zbura ca doar e parasuta, esti amuzant, faza e ca nu ai cine sa te muti, tara asta plina de zdrente feminine imi lasa un gust amar

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu toti, aproape nimeni nu face asta. Ideal e sa se ajute la comun acord cu banii si treburile casei, analizele la sange inainte de primul act sexual (au fost situatii cand s-au infectat cu hiv) pentru ca aia sau el zicea ca e bine si habar nu avea. In Spania un tip a infectat intentionat o femeie si acum plateste 50 000€ luna de luna pana achita datoria fata de infectata + 10 ani de inchisoare

| Eireann a răspuns:

Fiecare cuplu face cum considera. Noi am avut o discutie dar nu a fost nimic drastic. Niste compromisuri despre cine ce asteptari are si apoi i-am facut loc in dulapul de haine.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Eireann):

Inseamna ca baiatul locuieste in apartamentul tau daca i-ai facut loc la haine? presimt ca cineva va deveni sclavul sotiei...

| Eireann a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E chirie. Eu locuiam aici singura, el locuia cu inca 2 prieteni intr-o casa cu 4 camere. Si de aici el face 15 minute pe jos pana la munca. Nu e sclavul meu, suntem parteneri cu drepturi egale.

| aumih16 a răspuns:

Nu neaparat! fiecare cu placerile lui! lui ala ii place sa faca aia! lui aia ii place sa faca aia! depinde!