| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume,

Ce lucruri v-ar deranja cel mai tare intr-o relatie?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tigara bautura fitele isteriile paranoia minciuna si inselatul. 1 sau mai multe calitati enunerate le gasesti la toate femeile. Nu ai cu cine sa traiesti linistit in viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Minciuna, inselatoria, manipularea, egoismul, comportamentul si vocabularul neadecvat, samd

| SilentRain a răspuns:

Minciuna, falsitatea, ipocrizia, egoismul, lenea, lispa de respect

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pe langa clasicele inselat, mintit, as mai vrea sa adaug neacceptarea ca oamenii se schimba constant. Ma deranjeaza foarte tare cand aud comentarii de genul "tie nu iti place sa faci cutare lucru" (sau alternative la asta), fiindca mi se pare ca incearca sa ma traga in jos.

| Invictusman a răspuns:

Sa nu se acopere cu toată plapuma și sa sforăie, și sa nu vina neamurile frecvent la noi în vizita, de asemenea sa nu ma sune prea des.
Sa nu fie ipocrita, posesiva, perversa, bleaga și sa nu petreacă prea mult timp în fata oglinzii.
Și evident sa nu fie prea orgolioasa, narcisista și colerica, și sa nu asculte manele și sa se îmbrace precum o pitipoanca.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Întâi ca să existe o relație trebuie să fie o fată cu o prezență decentă. Apoi degeaba i-aș spune eu ce mă deranjează dacă ea la rândul ei nu își exprimă părerea.Trebuie să existe COMUNICARE SINCERĂ,acum bineînțeles că nu o să îi spui de la prima întâlnire,dar nici să amâni și să te prefaci că totul este bine,căci așa se va ajunge la despărțire,provocându-i suferință. Spuneți-vă unul altuia slăbiciunile. Dacă obișnuiești să consumi alcool peste măsură,dacă fumezi,dacă te droghezi, dacă ai obiceiul de a înjura și de a te enerva din orice fleac, dacă ai dependență de jocuri fie de noroc fie video sau oricare altă dependență comunică cu partenerul/partenera căci doar așa vei afla ce tolerează și ce nu.Dar unii băieți/bărbați vă ascund anumite lucruri despre ei și nici voi nu îi întrebați căci vă lăsați vrăjite de fizicul lui, de ținuta vestimentară, de statutul social și uite așa ajungeți să faceți sex multe neavând habar nici cum îl cheamă ca mai apoi să aflați că ați contactat vreo boală sau că ați rămas însărcinate și abia la tribunal afli și tu numele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa raspund si eu. laughing

M-ar deranja sa imi bage neamurile lui pe gat. Sa ma viziteze neamurile lui non-stop, sa doarma la mine/noi in casa, sa ma sune prea des la telefon etc. Ati prins ideea. laughing

| Mopmop a răspuns:

Sa am o relatie si ea sa nu stie...

| Morbid a răspuns:

Nimic, sunt o persoana destul de calma. Nu are ce să mă impresioneze.

Daca nu te inghit, poate sa mă deranjeze și cel mai inofensiv defect al tău.

| Glenky a răspuns:

Cel mai mult minciuna si inselatul. Daca e vorba de vicii, batai si violenta nici n-as numi asa ceva o relatie.

| luffypk a răspuns:

Sa nu ma simt iubit (suna ciudat, dar cred ca e cel mai de rahat lucru care mi-a venit in minte, sa fii intr-o relatie in care nu te simti iubit, e ca si cum n-ai avea relatie), nu suport falsitatea, minciuna, barfa (ma refer la cele de dupa sfarsitul relatiei), nu suport interogarile excesive (unde sunt, cu cine sunt, daca sunt si fete, daca nu stiu ce... ati prins ideea), nu suport nesimtirea.

| SoboSlobo a răspuns:

Sa fie baiat, grasa