| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu stiu voi dar eu mai am un pic si imi pierd mintile, am dat cu pumnul in masa de vreo 10 ori. Ce parere aveti de situatia asta critica si scapata de sub control? Sa zicem ca o fata isi ia inima in dinti si invita un baiat in oras, se intalnesc in fata restaurantului, povestesc, mananca, bea apoi cer nota de plata, chelnerul aduce nota de plata la baiat (cum e si NORMAL si LOGIC) iar baiatul nu reactioneaza deloc. Chelnerul devine confuz iar biata fata devine rusinata si se intinde sa ia nota de plata. Dupa ce pleaca de la restaurant se gandesc sa iau un taxi impreuna. Coboara fata prima la ea acasa si baiatul ii spune "Da-mi bani de taxi, tu ai fost cea care m-a invitat deci tu suporti transportul si consumatia".

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Badanarie dusa la extrem

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Treaba lor.
Aveam un prieten care nu doar ca nu platea consumatia fetelor cu care iesea, le lua bani si pastra restul.

| Drimmero a răspuns:

Exceptional! Ea trebuie sa fie aleasa.

| iulia0514 a răspuns:

laughing e clar îți place subiectul ce bine ca am fost noi aici să-ți dam ideealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E comportament absolut normal pentru unele femei să plătească ele.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru anonim_4396):

Cred ca glumesti frate tu o pui pe gagicata sa iti plateasca transportul cand te cheama in oras?