| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, dupa cum stiti ne aflam in continuare in luna iubirii asa ca pana de dragobete am sa imi concentrez atentia asupra dilemelor din viata cuplului care locuieste impreuna sau de ce nu si din viata oamenilor casatoriti. Daca aveti dileme in viata de cuplu si vreti sa le dezbatem impreuna astept mesaje private, vi le public in intrebare insotite de ingenunchieri si plecaciuni. Si acum intrebarea mea este:

Hey baieti, cum reactionati cand iubita voastra sau sotia voastra va spune ca este exclusiv de datoria voastra sa spalati toaleta?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

De ce ar vrea ea să fie exclusiv datoria mea și nu a femeii de serviciu?
Ce fetiș ar mai fi si ăsta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii arat domestos si peria de wc, dupa ii zic fiecare dupa ce isi face nevoile curata

| Sofer a răspuns:

Cine murdărește. O curăță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spun ca este exclusiv de datoria menajerei sa spele toaleta, si nu numai. Daca nu avem menajera angajam una.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E așa scârbos sa speli toaleta unde soția ta face caca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă nu aș spala o, m ar baga ea cu capul in ea că să vad pe pielea mea că e murdara? Mi ar trage apa? M ar pune sa frec cu mâna după ce își face ea nevoile și rămân urme pe vas? Eu as vrea

| StefanIlAreMare a răspuns:

Atunci o dau afara din casa sa vad daca toaleta ramane o problema

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Ii ridici și colacul la buda?

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Faci pipi de jos?

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Esti femeie?

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fiu ca sa o fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Da