| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca atunci cand devii barbat casatorit esti supus unui stres psihic mai rau decat la munca? Sunteti de acord ca in ziua de azi, serviciul a devenit un refugiu de stresul emotional de acasa?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Da, esti de 10 ori mai stresat de nevasta decat de locul de munca, eu am un var care s-a casatorit acum 2 ani si regreta amarnic, a ajuns sa stea la serviciu 4-5 ore in plus fata de program, am stat de vorba cu el ultima data de Craciun si mi-a spus sa nu fac prostia de a ma insura ca o sa ajung ca el.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mai mult de lucru in casatorie

| darrio2007 a răspuns:

Casatoreste-te si vei avea raspuns la intrebare.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Nu multumesc eu nu comit asemenea greseli colosale

| 400001365 a răspuns:

Nu stiu depinde de situatie acum daca stai langa o cretina care-ti mananca zilele in halul ala da dar mai exista si foarte putine cazuri fericite