| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca daca esti om casatorit si mai ai si copii si cheltuieli acasa nu ai voie sa iti cumperi noul model de iphone ca sa te dai mare la colegii de munca pentru ca sotia face scandal? Cum gestionati situatia asta in relatie? Valabil si vice versa, adica sotia sa isi doreasca noul model de iphone dar sotul sa nu ii dea voie.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E ca si cum vreau PS5 si nu ma lasa nevasta ca e cucoana mare, nene aia care se lasa subordonati de femei au fost fasole pentru ca trebuia sa caute femei cu bani salarii bune ca ei asa fiecare cu banii lui si se punea totul la jumate in casa toti traiau bine

| Eireann a răspuns (pentru mgtow):

Bravo, 100% de accord!

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pe mine ma amuza cum încă mai sunt oameni pe TPU care iti aproba intrebarile tâmpit.Nu ai cum sa fi asa de rupt de realitate pe bune.
Nu iti impune nimeni sa nu iti iei vila cu piscină daca ai bani, dar daca esti rupt in fund nu ai cum sa te gândesti la telefoane de ultima generatie.
Trebuie să fi tâmpit ca atunci cand nu ai ce mânca nici tu nici familia ta pe care tu ai ales sa o faci, sa te cerți cu partenerul ca nu ai iphone.In loc sa te gândesti la ce tâmpit e femeia ca nu te lasa sa visezi la cai verzi pe pereti mai bine ai munci mai mult sa va puteri lua toti iphone daca vreti.

| Sofer a răspuns:

Pai întocmai ca trebuie sa ajungă bani și nu sa cumperi telefoane de sute de euro.

| alexalx1234 a răspuns:

Asa e. Cunosc barbati carora li s-au spart telefonul si sotia il obliga sa umble cu rable la 200 de lei, dar ei sa ii ia din ala scump ca doar e femeie.

| tup3u a răspuns:

Poate soția voia Samsung laughing