| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu stiu cum sa va spun dar grea e viata de om insurat. Am fost la o nunta ieri si am stat la masa langa un cuplu casatorit. Sotia a iesit afara cu niste doamne si eu am ramas la masa cu sotul sa bem. Imi povestea cat de trist e si aproape plangea cand a vazut ce domnisoare de onoare superbe si sexy erau iar el nu putea sa se bucure de ele, din ce povestea am dedus ca este SLAVUL SOTIEI. Mi-a spus ca regreta amarnic faptul ca s-a insurat si se gandeste serios sa divorteze. Ce parere aveti? Dintre cei care v-ati casatorit, ati regretat ca ati facut pasul asta?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

A avut dreptate ca a gresit cel mai bine e sa fi burlac pe viata.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

"...iar el nu putea să se bucure de ele...".
Asta de parcă domnișoarele respective sunt niște obiecte de închiriat.

| mastadont a răspuns:

Dacă te însori cu o parteneră cu care nu te potrivești e și normal să regreți. Eu nu regret, dar dacă aș regreta mai bine aș divorța decât să trăiesc o viață mizerabilă și plină de regrete.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu nu regret. Ne iubim și ne respectăm și acum ca la începutul relației. Suntem căsătoriți de 2 ani.

| Silwian a răspuns:

De parca daca nu era insurat sa vezi cum sareau alea pe el..Hai sa fim seriosi! Cred ca juca un teatru ieftin si foarte jalnic!