| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, va uitati la schimb de mama? Imaginati-va urmatoarea situatie, sa zicem ca la urmatoarea emisiune participa o mama tanara sexy de 23 ani, superba stralucitoare corp frumos, ce mai bunaciune. Cand va ajunge la casa adoptiva, credeti ca sotul femeii cu care a facut schimb va incerca sa faca sex cu ea, avand in vedere frumusetea >ei?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca nu ma filmeaza nimeni, o bag in pat.

8 răspunsuri:
| Coquinexta a răspuns:

Nu, eu ma uit la schimb de mameloane.

| LoveSleep a răspuns:

Cu siguranță că va încerca. Dacă cameramanii sunt băieți deștepți ar putea ieși in gangbang grozav. Și de ce să nu implicăm și copiii, dacă sunt mai mari?
Ce mai film porno ar ieși.
Ce mai rating s-ar face...

| RAY a răspuns:

Eu nu, ca mam castrat de dragul noi religii care am adoptato de azi dimineata, mi-am donat organele in scopuri caritabile

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru RAY):

La multi ani man!

| raluk27 a răspuns:

Nu, "Arta seductiei" laughing

| DumnezeuTatal a răspuns:

Eu as incerca...

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Stai man ca inca sunt in burtica la mama si inca astept sa ma arunce afara din ea sa va distrug zilele voua tuturor, multumesc frate

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca le este interzis prin contract sa faca sex.