| rebecaprintesata a întrebat:

Hey! M-am indragostit de o persoana,dar nu-i pot spune pentru ca ar suna ciudat si cred ca s-ar apuca de ras, oare imi va trece sau sa il ignor?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar lasii abandoneaza lupta chiar fara sa o inceapa sau macar sa incerce. Doar dupa ce te vei lupta iti vei putea da seama daca intr-adevar nu merita sa mai continui ceva lipsit de speranta, si sa folosesti ca "arma" finala ignoranta. Succes!

| Kingsley a răspuns:

De ce sa nu ii spui? Ce e ciudat in asta? Adica ce e de ras in asta? Daca rade inseamna ca sufera de retardism foaarte grav. Nici daca esti urata nu ar rade, s-ar simti extrem de prost sa stie ca il plac fete ce nu arata okey (exemplu). Daca esti buuuna, si o sa se mire ca il placi (crezand ca nu are sanse) si incepe sa rada, asta e altceva.

| Alexandru0007 a răspuns:

Si asa o sa faci cu toti cei pe care-i placi? fa-ti curaj si spune-i ca il placi si gata. sau macar fii in preajma lui o perioada, vezi cum se poarta cu tine... daca iti zambeste, daca iti vorbeste, e de bine si atunci vei putea sa ii spui ce simti. succes!