| anonim_4396 a întrebat:

Hey.m-am intors...si situatia in legatura cu problema mea http://www.tpu.ro/......absolut_1/
se prezinta cam asa.
El a fost plecat in Italia timp de o saptamana,in tot timpul asta mereu am vorbit,ba pe internet,ba prin mesaje,imi trimitea pupici s.a.m.d.
Ok, am vorbit si ieri cu el, era pe drum, venea acasa.
Aseara a ajuns acasa.a trecut pe langa mine aseara, cu maisna, m-a salutat si cam atat.
astazi iar a trecut, m-a salutat si..cam atat, n-a venit sa vorbeasca si el cu mine.
bine, sa zicem ca, avand in vedere ca aseara abia s-a intors, n-a avut timp..si oricum stiu ca zilele astea e foarte ocupat.
nu stiu ce sa mai inteleg de la el.
am vorbit o saptamana si ceva si acum...surpriza.
si chiar l-am intrebat acum vreo cateva zile,daca e suparat pe mine sau ceva de genu` si mi-a zis ca nu pentru ca n-are motiv.
orice ar fi,m-am decis,eu mesaje nu-i mai trimit,l-am cautat destul pana acum,daca intr-adevar vrea si el ceva,stie unde ma gaseste,are nr meu de telefon.
ma gandeam, oare sa-i fie rusine sa de-a ochii cu mine? si stii de ce zic asta? pentru ca el, inainte de a pleca in Italia, a venit de cateva ori la magazinul unde lucrez eu, dar, n-a venit niciodata singur, mereu a venit insotit de cate un prieten.
voi ce credeti despre situatia asta? oare ce se intampla cu el?

4 răspunsuri:
| CalyN4cRz a răspuns:

Probabil.
Baieti au stilul lor dea a spune.

| Auslesse a răspuns (pentru CalyN4cRz):

Probabil,ce? sa-i fie rusine?
nu stiu..eu de cautat, nu-l mai caut..totusi are aproape 24 de ani.