| adutabunuta a întrebat:

Hey preteni imi place de un baiat care da semne ca si el ma place.Dar nu stiu ce sa fac pentru ca nu pot sa-i spun e si colegul meu de clasa si nu vreau sa aflesi cilanti colegi. Sunt in clasa aVIa. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Anabelle_5756 a răspuns:

In clasa a6a tu te gandesti deja la baieti? Eu inca ma jucam jocuri pe miniclip cu barbie

| adutabunuta explică (pentru Anabelle_5756):

Da dar nu sunt ata de mica sa ma joc jocuri cu barbi si chiar imi place de baiatul acesta

| adutabunuta explică:

Dau funda va rog ajutati-ma

| adutabunuta explică:

Dau funda va rog ajutati-ma