| Andra974 a întrebat:

Hey. Sa va spun o poveste. Acum cateva saptamani, bine luni am cunoscut un baiat, cea mai buna prietena mi-a facut cunostiinta. Eu il plac mult si stie, dar nu stiu cum sa il intreb daca vrea sa fim impreuna sa nu fiu prea directa, adica daca il intreb oare... nu stiu ce sa fac. Ajutorhappy.

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Ah.deja m-am saturat sa dau de 1200 de ori acelasi raspuns.
Nu ii spui niciodata ca il iubesti sau ca iti place de el ci il faci tu sa te placa. Acum te las si pe tine sa te gandesti cum poti face asta.
Indiciu: suc, plimbare, fara mess sau telefon. De ce zic fara?
Pentru ca vrei sa citesti expresia fetei cand discutati unele chestii si vrei sa-l faci sa se indragosteasca de tine. Nu poti sa atragi pe cineva doar vorbind la telefon.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Pai eu zic mai intai sa te dai pe langa el etc si pe urma sa il saruti direct si sa ii dai de inteles ca vrei sa fii-ti impreuna.
Bafta! Fundita?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea cred ca ar fi: ce parere ai despre mine?
sau nu stiu