| Glenky a întrebat:

Hey. Se poate sa-ti rupi ata cumva ca si baiat prin masturbare?

12 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este : bineinteles ca DA in cazul unei masturbari mult prea energice, sau in cazul in care tesutul/pielea din care este constituit frenul penian (''ata'') este afectat de o anumita boala. Este indicat si recomandat ca pe cat este posibil sa eviti sa-ti rupi acea asa numita ''ata'', pentru a nu ajunge in situatia ca penisul tau sa-si piarda sensibilitatea intr-o (destul) mare masura. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Da, dar nu e deloc recomandabil. Fii blând cu biata puță!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... dar este irelevant pentru ce vrei sa faci dupa.

| Sofer a răspuns:

Dacă te referi la acea ața din spatele penisului nu..aia o lași asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar dacă e prea scurta sau prea subțire.

| Catalin77945 a răspuns:

Da

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Hă, hă

| Mortimer2020 a răspuns:

Sti si tu sa scrii sa mor eu si raspunsul este se poate rupe putin pielea si sa te usture dar creste in cateva zile nu este ceva grav sa stii

| Glenky explică (pentru Mortimer2020):

Stii*vai de capul tau. Ai 2 clase ca trenul si crezi ca poți sa corectezi lumea. Nu e nimic greșit la ce am scris eu.

| Mortimer2020 a răspuns (pentru Glenky):

Mi-am dat seama dupa boss am inteles ce ai scris

| Mortimer2020 a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa te apuci mie misa rupt de 3 ori si acum n-am nimic deci "spor la treaba " multa sănătate!