| master2000Vlad a întrebat:

Hey TPU? 0! DAU FUNDA.
Cunosc o fata de vreo 4 ani - suntem colegi la scoala, dar de curand a inceput sa imi placa de ea. Nu are prieten, asa ca m-am gandit sa incerc. Insa, vorbim prea putin. Si cred ca e vina mea sad. Pur si simplu, nu am subiecte de vorba, nu ca nu ama avea chestii in comon si o cunosc de 4 ani. Nu pot sa o intreb ce muzica asculta ca asta stiu deja.
Vreau sa imi dati niste idei. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| aram a răspuns:

Roaga un profesor sa va mute in banca si sigur o sa aveti subiecte de discutie...pe mine m-a mutat cu baiatul de care imi place(stia ca imi place de el) si din ziua aia am vorbit f mult chiar daca pana atunci nu prea vorbeam. in ziua aia mi-a spus si ca ii place si lui de mine. apropo, ce clasa esti?

4 răspunsuri:
| master2000Vlad explică:

Sunt a8-a

| neutrino a răspuns:

Povesteste-i, in serial, despre frumoasa si interesanta ta viata. Sigur va fi interesata sa te asculta.

| grab a răspuns:

Ce faci, de unde vii, ce ai facut in weekend, ce faci de revelion, cum a fost in vacanta de vara, ce carti frumoase imi poti recomanda si mie, ce telefon ti-ai lua daca ai avea banii, ce serial imi poti recomanda, ce zici de filmul cutare, il am, daca vrei ti-l aduc maine pe stick sau ne putem uita impreuna, etc...

| NoName0x0 a răspuns:

De ce nu incercati cu o mica barfa? Subiecte sunt destule de la cum se imbraca X pana la ce a facut Y mai ales ca sunteti colegi de scoala...