| anonim_4396 a întrebat:

acum o luna am fost cu un baiat si relatia a durat destul de putin pentru ca s-a despartit de mine cu pretextul ca nu ma mai place.Relatia a durat cam o luna si inainte sa ne despartim am vrut eu sa ma despart de el si dupa s-a rugat de mine sa ne impacam. Iar acum el e cel care se desparte de mine. Din cand in cand imi mai trimite mesaje pe fb cu cf? si chestii de genu'. Oare ma mai place? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Miki280 a răspuns:

Roata se intoarce.te-ai despartit tu de el - s-a despartit si el de tine. Poate te place nu ai de unde sa stii ce simte pentru tine. Ce sa faci? Tu il placi pe el? Daca il mai placi atunci continua sa vorbesti cu el si impacati-va. Daca nu, nu-i mai da sperante. Poate s-a despartit de tine ca sa vezi si tu cum e, pentru ca si el s-a rugat de tine sa va impacati. Mult succes!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te mai place si nici nu te-a placut suficiuent pentru o eventuala relatie. Acum e la moda sa incepi o relatie cu o persoana cat decat interesanta, si apoi vezi ce se intampla pe parcurs. In cazul tau, probabil ca el a gasit o alta fata mai interesanta decat tine. El este suficienr de istet, astfel incat nici cu tine nu doreste sa o rupa definitiv, pentru a avea usa deschisa in cazul in care ramane singur.

| Azµre a răspuns:

Ești tută că te-ai mai împăcat cu el. Acu el a fost cel care ți-a dat papucii. Tipic bărbaților.
Data viitoare ai grijă să numai faci aceeași greșeală.

| Nelamuritul a răspuns:

Isi bate joc de tine. In ziua de azi sunt multi baieti si fete care se baga in relati doar pentru a-si bate joc de cineva.

| ktlina a răspuns (pentru Nelamuritul):

Nu cred ca isi bate joc. Am fost prieteni mult timp.

| 8imal a răspuns (pentru ktlina):

Eu cred ca da isi bate joc! daca vrea sex unde se duce? asa are capra asigurata! ai grija! la 40 de ani ai mei cate am vazut.

| CherryBlossom26 a răspuns:

Daca te-ar m-ai place de ce s-ar mai desparti de tine. Scumpo, acum treci printr-o perioada in care vrei sa-l uiti si orice ar face el pentru tine ar un semn cum ca te-ar mai place. Capul sus printes-o ca-ti cade coroana. Nu te mai gandi la el si privirea inainte. Nu te mai gandi la el si o sa vezi ce bine o sa fie