| Anonimaaaxgar a întrebat:

Am 18 ani și vreau să fac sex prima oară cu iubitul meu(sunt virgina). Dar nu știu dacă m-aș descurca și mi-e frică să nu mă părăsească dacă nu îi place ce îi ofer eu. Voi credeți că s-ar despărți de mine dacă nu m-aș pricepe? Menționez că sunt împreună cu el de 3 ani

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai minciuni debitezi. Ieri aveai 14 ani, azi ai 18?

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz un baiat care este rational nu va analiza prestatia sexuala oferita de catre o fata sau o iubita virgina. Este de la sine de inteles ca acesta in momentul si pe parcursul sexului de dezvirginare cel mai probabil se va comporta si va presta miscari stangace in cel mai fericit caz. Este inutil sa-ti faci griji in aceasta privinta. Succes si multa sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentru asta nu te va parasi, daca te iubeste. Daca te vrea doar pentru sex... te va parasi, dar atunci nu trebuie sa-ti para rau.
Un barbat nu-si va parasi iubita dupa primul act sexual, mai ales ca esti virgina. Marea majoritate a baietilor doresc sa-si dezvirgineze ei iubita. Asta il va face s-o iubeasca mai mult.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu trebuie sa te pricepi tu, il lasi pe el sa faca treaba de barbat si nu te va parasi asa repede acum ca o sa faceti sex.

| Emma30555 a răspuns:

Pai el știe ca ești la început, știe din start. Dacă ii arăți ca îți place să fii cu el și el se va simți bine.

| aumih16 a răspuns:

Pai si! cine te opreste! ai varsta potrivita! deja! cand vrei! la 20 de ani! acum e momentul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e evident că n-ai să te descurci?
Dacă nu faci sex cu el, ar avea mai multe motive să se despartă de tine decât dacă ai face-o și ai da-o în bară.

| ShamelessQboy a răspuns:

Dacă o faceti cu plăcere si fara inhibiții, nu aveti ce sa nu fie bine, asigura-te ca-i faci si oral cum poti tu mai bine, bine, baietii adora asta si ar fi sa-l determini sa iti faca sinele tie, după ce v-ați încălzit suficient la oral, totul va merge de la sine.
Distractie plăcută.

Răspuns utilizator avertizat
| Mandreiv a răspuns:

Daca a asteptat dupa tine atata timp clar baiatul te iubeste iar asta inseamna ca va fi de acord sa va descoperiti sexualitatea impreuna si astepte pana cand o sa te perfectionezi. De regula in cazul unui baiat ar trebui sa fi oricum deschisa putin din punct de vedere a optiunilor si sa accepti pe langa sexul clasic si cel oral.

| Danielachan a răspuns:

Serios, cat de nesigura esti pe relatia ta?

| LarissaLary189 a răspuns:

Atata timp cat el te iubeste, nu as vedea eu sa te paraseasca dintr-un motiv minor...Trebuie sa ai incredere in tine si sa vorbesti cu el.

| IvonneBk a răspuns:

Interesant. Ai crescut cu 3 ani in doar doua zile...

| Ltyiiol a răspuns:

Mda, acum două-trei zile aveai 15 ani și nu te lăsa mă-ta să te masturbezi. :/