| r03hp a întrebat:

am avut aseara un contact sexul cu prietenul meu, insa s-a rupt prezervativul, imediat (cam o ora) am luat postinor, iar astazi de dimineata am luat (la 12 ore) si cea de'a doua pastila. Am citit pe net simptomele si tot, insa vreau sa stiu daca dintre voi fetele ati luat si si-a facut efectul?

Multumesc!

O zi buna!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu am luat dar stai linstita.Ai luat Postinorul corect. Nu ai cum sa fii insarcinata!

pa, pa.

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Postinorul este pilula de a doua zi.

| blue-star a răspuns:

Salut!
Nu, eu nu am luat, dar avand in vedere ca tu l-ai luat corect, la ore fixe, nu are cum sa fi insarcinata.
Stai linistita si take care! kiss

| ancutsa13 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata, dar incearca sa stai cat mai relaxata, cu cat te stresezi mai mult, cu atat o sa-ti vina menstruatia mai tarziu.

| camelya_1945 a răspuns:

Eu am luat de 2 ori in viata mea Postinor, tot asa ni s-a rupt prezervativul. Stai linistita ca isi face efectul, nu ramai insarcinata. Eu cand am luat prima oara, mi-a venit ciclul la o saptamana dupa, iar a doua oara nu mi-a mai venit decat a doua luna, posibil sa te deregleze dar insarcinata nu ramai mai ales ca l-ai luat la o ora dupa incident. happy

| diamant1808 a răspuns:

Stai linistita! si eu l`am luat. n`am avut nicio simptoma. a fost totul bine si frumos. menstruatia o sa-ti vina la fel deci ai facut o alegere buna decat sa stai in stres sau sa te trezesti cu vreo surpriza
> big grin< o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat si si-a facut efectul big grin

| baby_9433 a răspuns:

Ce e postinorul?

| r03hp explică:

Multumesc pentru raspunsuri...incerc sa stau linistitastraight face