| LenaLenn a întrebat:

Am o intrebare : Am fost saptamana trecuta la o petrecere cu acest tip. De cand am ajuns, m-a luat in brate intr-una, statea cu mine, venea dupa mine din camera in camera, se enerva daca stateam langa alti tipi... sa nu mai spun ca la adevar si provocare a m-a si pupat :*. prietena mea cea mai buna care a fost cu mine acolo a spus ca ea are impresia ca el ma place. Voi ce credeti, din cele spuse mai sus?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din cate ai zis asa cred si eu ca te place si pe deasupra e putin si gelos

| OOOLEOOO a răspuns:

Te place...si inca cum.

| CannbalCorpse a răspuns:

Ori te place ori vrea sa te f*ta.

| hoolygan a răspuns:

Eu sunt sigur ca nu te place, te iubeste..bafta cu tipu

| LexyCupcake a răspuns:

Bine spus Cannibal laughing Oricum intr-adevar se vede ca te place