| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUkiss Am si eu o problema si sper ca ma puteti ajuta.tongue Am fost inainte de vacanta de creaciun impreuna cu cineva (cu care am fost si cu 2 ani in urma, dar doar intr-o relatie deschisa). In vacanta de Craciun m-am despartit de persoana respectiva pentru.ca mi-a placut altcineva si am fost cu acel altcinevatongue.(fostul stia tot de la mine!). Dupa asta am aflat ca actualul fusese cu mai multe fete etc.si desi imi spunea ca eu sunt diferita, nu l-am crezut si mam impacat cu fostul care ma iubea enorm si in ciuda faptului ca a stiut ca l-am parasit pentru.altul a acceptat sa fim din nou impreuna.:O... Ok. i-am zis fostului etc.si de atunci el toot insista pe faptul ca chiar eram diferita, ma iubea si chiar isi doreste sa ma sarute.Bn.toate ca toate nu l-am crezut.mna,in fine, mam interesat si am aflat ca celorlalte fete nu le-a spus aceleashi lucruri ca si mine, adica eu chiar eram diferita pentru el! Va dati seama ca mam simtit teribil pentru ca niu l-am crezut! Si mna intr-o zi la scoala a vrut sa ma sarute, si nu l-am lasat(el stie cu cine stau acum +ca ii este si un foarte bun >prieten=dar nu-i pasa)... ce sa fac in privinta astaa? P. S. dau o funda mare, mare, marekiss

5 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Eu zic sa ramai cu actualul, vei fii mult mai insiguranta, chiar daca celalt iti tot spune lucruri din astea. Mie nu mi se pare ca e bine cu el, oricum succes si nu te lasa dusa de val din ce ti spun altii!

| spiridusuanonim a răspuns:

Buna Xgirl din cate vad si tu ti la fostul prieten si sa inteleg ca si la actualul din cate ai povestit ...deci eu iti zic sa te gandesti bine ce vrei si sa te gandeti care dintre ei te iubeste mai mult sa alegi

| spiridusuanonim a răspuns:

Cand fugi dupa 2 iepuri. mai departe sti tu si e cam riscant cu totul ca nu crezi asta.

| vlase11 a răspuns:

Lasa-l pe actualu si stai cu el ca nu o sa gasesti multi baieti ca elwinking

| Adelaide13 a răspuns:

Parerea mea este sa te gandesti bine ce vrei...si sa stii ca intotdeauna, dar intotdeauna aparentele inseala. Poate ar trebui sa ii lasi pe amandoi, desi stiu ca nu poti...si ca oricum tot ce simti tu o sa faci.adica sa oscilezi intre cei doi.oricum.succes. Ps: tipul cu care esti acum mi se pare mult mai oky. Chiar te iubeste daca a vrut sa va impacati dupa ce stia ca l'ai lasat pentru altul. :* Take care!