| anonim_4396 a întrebat:

anul asta am un coleg nou anul asta la inceput un baiat m-a intrebat daca il plac dar asta inainte ca ei sa se cunoasca iar eu i-am spus nu dupa 2 zile a venit la mine si mia intins mana si a zis cum il cheama cea ce nu a facut cu nici o fata... in ora ma tot striga cand ne adunam mai multi cauta un loc sa stea langa mine sau in fata mea intra in injocurile mele,, copilaresti,, de exemplu o data aveam o fondita iar el mia lauto din mana si sia pus-o in cap si chesti de genul asta... azi a venit la mine de mai multe ori si mia sticat cocul ce ce nu a facut-o cu nici o fata voi credeti ca ma place? plus ca are o relatie de 10 luni

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Coc ai, sigur ca te place si pe tine, chiar daca se pare ca mergi cam degeaba pe la scoala. Baieti sa fie!

| cristinasiiatat a răspuns (pentru neutrino):

Doar ca sa stii am media 9

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da te place

| cristinasiiatat a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Da dar are o relatie de 10 luni... si am auzit ca se intelege bine cu ea

| LisaZafre a răspuns:

Probabil te place sau te considera o copila si sa se joaca doar
cu tine happy

| GhostRider2535 a răspuns:

Sigur ca te place de aia face si aceste gesturi de necrezut.