| loliiipop a întrebat:

as avea si eu nevoie de un mic sfat...de la inceputul verii am inceput sa vorbesc cu un tip si cu timpul m-am indraosit de el.bineinteles ca ne-am si intalnit...inainte sa inceapa scoala am plecat cu familia la mare si lui nu i-am zis. apoi de cand a inceput sc nu mai vb cu mine. si nici macar nu stiu de ce. nu stiu ce sa ma mai fac nu imi mai pot scoate pe acest baiat din cap

1 răspuns:
| LordRing a răspuns:

Are 2 motive de suparare:
-Nu Lai Invitat Si Pe El
-Nu I-ai Spus Ca Pleci La Mare
Cereti scuze si spune-i ca teau luat parinti dintr-o data si nu ti-a mers telefonul.