| pisssssiyy97 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cum as putea sa fac un barbat sa se indragosteasca de mine el e plecat din tara si nu prea vine adica la 4-5 ani o data si na vorbim pe net si eu am inceput sa il plac tot mai mult si na stiu ca si el ma place dar el nu ar vrea sa avem o relatie si asa el ar vrea cam sex si atat dar eu as vrea sa il fac sa se indragosteasca de mine sa ma iubeasca nu as vrea sa ma foloseasca...va rog ajutati-ma cum sa il fac sa "il innebunesc" sa nu poata sa stea fara sa vorbeasca cu mine sa ma vada la web eu chiar il plac foarte mult si as vrea sa am o relatie cu el dar el nu vrea o relatie el vrea sex si cam atat.dau funda la cel mai bun raspuns kiss.

12 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Nu e vorba de folosit cand faci dragoste clar doresc amandoi.iar de iubit..mai mult decat sa exprimi ceea ce simti nu ai ce face nu te indragostesti la comanda. poti doar sa oferi si sa primesti nu primesti ce iti doresti te opresti.

| PlayWithMe a răspuns:

Am impresia ca ai mintea scurta, fara suparare, cum vrei tu sa faci un barbat sa se indragosteasca de tine dupa ce tu i-ai dat tot pe tava? Sa placa ce? Nu mai are ce, nu intelegi? Odata ce ai facut sex cu el, poti sa iti iei adio.Cum vrei tu sa tii pe jar un barbat daca i-ai oferit lucrul pe care el il doreste fara sa te placa? Ai devenit pentru el un obiect sexual si doar asa vei ramane.Cauta pe altcineva si nu mai repeta greseala.

| pisssssiyy97 explică (pentru PlayWithMe):

Nu am facut draga sex cu elwinking si nu i-am oferit nimic.el ma place dar nu ar vrea o relatie serioasa adica poate ar vrea o relatie de 1-2 saptamani...

| relian a răspuns:

Daca esti foarte buna la pat si din ce a intilnit el pina acum tu esti cea mai tare fii sigura ca mereu o sa te caute.Acum depinde si cum arati tu, cum arata el si multe alte chestii. Unii oameni citeodata vor sau nu relatie dar doar asa zic ei.Cineva care zice nu vreau relatie e ca poate nu a gasit persoana potrivita, sau de cele mai multe ori persoana visata.Insa de cele mai multe ori nu o sa gasaeasca acea persoana si va trebui sa ia ceea ce gaseste sau ce are.

| kiv1990 a răspuns:

Nu papusa asa nu merge, intre voi nu va putea exista nimic serios. dragostea la distanta piere

Răspuns utilizator avertizat
| magdamagdy a răspuns:

Incearca sa-l uiti e cel mai bun sfat. Asta nu cred ca e iubire, iubire e atunci cand esti alaturi de persoana respectiva si il iubesti atat pentru defectele cat si pentru calitatile lui. Probabil tu crezi ca il cunosti dar convorbirea virtuala e total diferita de cea reala cand ii poti vedea orice expresie... Oricum in viata ta cu siguranta va aparea cineva care iti va fi alaturi si te va iubi pentru ceea ce esti si nu doar pentru sex. Ai rabdare!

| Tequilla13 a răspuns:

Eu zic sa uiti de el pentru ca relatiile la distanta nu pot functiona...