| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU, ce parere aveti despre faptul ca USRPLUS a votat la Bruxelles raportul Matic care spune ca si barbatii pot naste si ca avortul este un drept fundamental al omului?

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Pai aia care au concediat clar sunt cretini

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Foarte ok.

| dinaprilie a răspuns:

Este anul 2021! Inca te mai mira lucruri si ai asteptari a la anii 80, 90 sau si mai jos? laughing

| AliGab a răspuns:

Barbatii pot naste? rolling on the floor
Ce creiere au cei ce au afirmat asa ceva, daca mai au?

| Werrich a răspuns (pentru AliGab):

A, pai motiveaza ca e vorba de barbatii care s-au nascut femei si au facut operatie de schimbare de sex.

| AliGab a răspuns (pentru Werrich):

Chisr si asa nu poti numi barbat pe unul care din nastere nu are penis...aia este femeie, nu barbat

| Werrich a răspuns (pentru AliGab):

In state liberale din SUA precum California sunt cazuri cu persoane concediate după ce au spus ca băieții nu au uter și nu au ciclu menstrual.

| AliGab a răspuns (pentru Werrich):

Pai aia care au concediat clar sunt cretini

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Bai, deci chiar s-a votat asta? Credeam ca bunica-mea spune aberatii!

| Werrich a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Da, s-a votat, bunica dvs are dreptate. Uitati aici ce cuprinde raportul Matic: https://www.hotnews.ro/......omplet.htm

| chuckmanson a răspuns:

Există bărbați transgender care încă mai au vagin și deci pot naște. Au totală dreptate.