| denisFlafi a întrebat:

Hey TPU!
ce sa fac daca o fata sa desparit de mine dar inca ma place si s-a despartit de mine pentru ca nu stateam mult cu ea dar am realizat cu ce am gresit sad. acum sa o impresionez ca sa fiu iar cu ea pentru ca o iubesc foarte mult.
dau funda!
mersi pentru orice raspuns care lati dabig grin

Răspuns Câştigător
| daxxy a răspuns:

Pai...ultima mea relatie s-a terminat tot din cauza asta.happy si din cauza orgoliului.eu zic sa ii propui sa va impacati, sa faci tu acest pas, daca ai putea sa-i spui acest lucru si darunindu`i un trandafir.parerea mea e sa nu mai astepti si sa va impacati si, cel mai important sa te schimbi :* nu lasa`ti timpul sa treacawinking ai grija si ''iubiti`va mult''; x

1 răspuns:
| Luna_3662 a răspuns:

Vad ca ai gasit chiar tu solutia. Vorbeste cu ea si explica-i faptul ca tu ai inteles cu ce ai gresit si o sa indrepti lucrul asta.bafta!