| adelina_5429 a întrebat:

Hey TPUhappy:* ce ziceti. cu decolteu de la prima inatlnire? ps: fata are sani f frumosihee heebig grin

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Eu zic sa fie cat mai naturala indiferent d a cata intalnire este! nu sa para sexy! daca ea d obicei asa s imbraca si ii place sa-si arate decolteul dc nu!

| pink10 a răspuns:

Daca are sa-i arate smug Se stie unde se uita baietii prima oara laughing))

| NoChanceForUs a răspuns:

De ce nu? Dar să fie ăsta singurul mod în care poți atrage atenția unui tip?

| Dєєค a răspuns:

Dasmug Daca are ce arata, de ce nu?smug

| DenisPericolPublic a răspuns:

Depinde de baiat. MIe de ex nu mi-ar place sa vina prietena mea la intalnire cu un decolteu (gen se acopera decat sfarcurile si restul la vedere ) generos cu care sa provoace furori si comentari si sa atraga atentia altora etc. Eu nu apreciez o pers doar dupa cum arata (sa nu spuna cineva ca o persoana care arata bine si la mansarda nu sta bine nu are succes in viata sau ca pentru voi nu conteaza aspectul fizic pentru ca pentru oricine conteaza aspectul fizic e un defect care ne-a intrat in subconstient.pacat.) Eu apreciez caracterul in primul rand dupa care aspectul fizic si de aceea nu vreau ca singurul ei atu sa fie aspectul fizic.

| PastilăBă a răspuns:

Nu!happy
Prima impresie contează mereu, aşa ca tu trebuie să fi cat mai naturală, nici foarte impopoţonată dar nici foarte vulgară!