| Sapersters a întrebat:

Hey TPU, cum ați reacționa dacă într-o zi, după ce ajungeți acasă de la muncă, v-ați prinde soția/ soțul în timp ce se masturbează pe pornohub?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

M-as alatura

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A innebunit lumea obsedatilor mai puneti mîna pe carte

suntserios
| suntserios a răspuns:

I-as da o mana de ajutor cum s-ar zice.

bine o sa vina acusi un personaj Ania sa iti zica sa dai cu aghiazma in ea. Nu m-as risca.

| mihai69 a răspuns:

M-aș alătura.

| dullcat a răspuns:

As iesi din camera.Se numeste intimitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Amuzanta scena.
Se numeste, de fapt, problema. Nu e normal ca oamenii sa se uite la alti oameni cum fac sex. Daca sunt casatoriti e si mai grav.

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca simtea nevoia ar fi asteptat sa ajunga si celalalt acasa.Dar a apelat direct la fap fap, deci e clar. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Nu prea inteleg ce zici... singurul lucru clar pentru mine aici e ca e o problema daca iti prinzi sotul/sotia uitandu-se la filme porno si sa iesi din camera ca sa nu intrerupi ceva nu e o reactie potrivita, presupunand ca n-ai glumit.

Răspuns utilizator avertizat