| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma imprietenesc cu o fata care e cu un an mai mare ca mine? Am o colega care e vecina cu ea si o cunoaste. Dar totusi nu stiu cum sa ma imprietenesc. Sfaturi plz, dau fundita!

P. S:Fata e in a 8 a

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eeee, pai apeleaza la colega ta nu? e simplu! Spune-i sa-i zica de tine si apoi vezi ce sanse ai, apoi intervii cu restul arsenalului, messenger, telefon, apoi o inviti undeva si ii marturisesti tot ce ai pe inima, sa iei atunci o floare, o coicolata si sigur va aprecia gestul tau! Multa bafta!

| superdorex a răspuns:

Asa crezi ca rezolvi? Nu ai nici o sansa!