| Ioana87423 a întrebat:

Cum ma pot baga in seama cu fostul iubit? Ce as putea sa vorbesc eu el? Ne luasem de la un subiect si se mai bagase si una. Inainte m-a avut eu la ignor si cand se bagase aceea ne-am luat rau de tot dar nu am putut sa ii dai ignor si il am la invizibl. Mi-e dor de el si as vrea sa vorbesc cu el, poate ne impacam dar nu stiu cum sa incep. FUNDA!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Incepi foarte simplu iti pui ideile pe o foaie si ii trimiti un sms si astepti sa raspunda. bafta!

| Cristina45 a răspuns:

Pai, fate ca nu ai mai vorbit demult si nu mai stii demult nimic de un prieten de al lui, si intreaba-l asa inocent daca mai stie ceva de accea persoana, si ca speri ca nu i sa inatmpalt nimic rau, apoi dupa ce iti va da detalii, intreaba-l si pe el ce mai face care mai e viata lui, si la final zii ca iti pare bine ca ai mai vorbit si ca va mai auziti alta data si sigur se va mai baga in seama dupa aiawinking iti urez multa bafta cu fostul >big grin