| BeautifulAngelOana a întrebat:

Toata lumea,ma intreaba daca mai am sentimente pentru fostul iubit! İ-am rugat sa nu ma mai intrebe pentru ca ma afecteaza acest subiect,dar vad ca vorbesc degeaba! La fiecare doua minute,is intrebata daca stiu ceva de el, daca mai simt ceva pentru el!
Cum as putea face sa nu ma mai afecteze acest subiect? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Dacă ți-a făcut rău, este normal să te afecteze.
Acum, lasă-i naibii pe ăia care tot pun întrebări ratate, un prieten nu insistă cu așa ceva, un prieten știe că te doare.
Spune-le să-și vadă de treba lor, că e mamă, că e prieten sau un idiot/idioată care te cunoaște.

Tu ține capul sus mai departe, ești puternică dacă refuzi să te gândești la el!

| BeautifulAngelOana explică (pentru h3r):

Tu,m-ai ajutat cel mai mult! Mersi :*

| h3r a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Ai grijă de tine! Nu pune la suflet, ești o fată deșteaptă.winking

| BeautifulAngelOana explică (pentru h3r):

Mersii si cu siguranta o sa am grija de mine! Mersii mult de ajutor!

12 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Cel mai bine este sa nu ii bagi in seama!
Lasa-i sa te intrebe pana le-o amorti limba! happy

| Hαppiηеss a răspuns:

Eu cred ca te afecteaza pentru ca inca mai simti ceva. Inceraca sa tratezi situatia cu indiferenta, cand esti intrebata raspunzi scurt si la obiect fara sa te agiti si sa iei foc, probabil ei de asta te si intreaba pentru ca vad ca te ataci, fi nepasatoare cand o sa vada ca nu iti pasa nu isi vor mai pierde timpul punand intrebari.

| BeautifulAngelOana explică (pentru Hαppiηеss):

Nu pot sa zic ca mai simt ceva! Sunt foarte marcata, pentru ca nu credeam ca poate sa imi faca atata rau! Aveam incredere in el si dupa nici o zi de la despartire, se saruta cu alta!

| grab a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Cauta o pereche mare de casti si pune ceva gen Rammstein sau Metalica. Dupa o vreme se va termina vrajeala asta happy

| BlakeLively a răspuns:

Iti va trece in timp. Daca te-a ranit, este normal sa te simti asa, dar nu lasa asta sa te doboare.

| BeautifulAngelOana explică (pentru BlakeLively):

Nici tu si nici altii, nu imi stiu povestea! Oricum mersi!

| BlakeLively a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Nu o pot ghici.big grin

| Ajutatorool a răspuns:

Inseamna ca mai ai sentimete fata de el.

| HartaLumii1966 a răspuns:

Raspunsul este simplu, ca sa il uiti pe primul trebuie sa iti gasesti altul.