| AnaysCosmaSingerActrees a întrebat:

Hey Tpu....Cum pot sa fac un baiat sa fie gelos? Adica el mereu vine la mine si ma imbratiseaza, asta face la toate fetele doar ca la mine se uita cu o privire mai speciala.El sta in ultima banca si eu stau pe randul din mijloc la distanta de o banca si el mereu se uita la mine...Pls

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Uita`te insistent la el sa fii sigura ca te priveste, apoi du`te la alt baiat din clasa si pupa`l, in timp ce nu`ti iei privirea de la el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

Fara ai pune aluia mainile pe fese? Zau, nu provoaca gelozii in felul acesta...

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratii mei luati notitewinking uite asa faci o fata sa isi piarda capul, respect baiatului pentru ce face garantez ca in acest moment cieste intrebarea si rade de se pisa pe el

| Kaℓi a răspuns:

Cred ca de fapt tu te uiti mereu la el, daca sta in spatele tau trebuie sa te intorci ca sa-l vezi, nu? si el priveste in directia ta pentru ca vede miscare acolo.
Si de ce ai vrea sa-l faci gelos?

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i un genunchi in boase cand mai vine la tine sa te imbratiseze, data viitoare va tine distanta!

Cat priveste cum se uita el la tine, ma umfla rasul... daca el sta in ultima banca in spatele tau, tot el se uita la tine? Mai copilita, lasa baietii si urmareste profesoara, ca te-ai dus la scoala sa inveti, nu sa te holbezi la baieti!

| Oana92 a răspuns:

Nu incerca sa faci un baiat sa fie gelos. S-ar putea sa trezesti monstrul din el si sa iti doresti sa fugi in celalalt capat al lumii...

| ywar a răspuns (pentru Oana92):

Mai Oana, tu te-ai uitat prea mult la IDxtra/C&I/Discovery Investigation si ai vazut emisiunile acelea. iubire mortala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita la tine cu o privire mai speciala pentru ca tu esti speciala. La fel ca si restul.

| OMFGConrad a răspuns:

Du-te şi ia şi tu pe un băiat în braţe, eventual şi un pupic pe obraz.

| Anonimghost a răspuns:

"Privire speciala"? Vezi sa nu!

| ciprian9898 a răspuns:

Câți 12 ani ai?