| DolceKiss a întrebat:

Cum pot sa ii spun unui baiat ca il plac? As vrea niste replici mai originale cu care sa nu ma fac de ras.Va rog sa nu incepeti cu raspunsuri ca :trebuie sa zici ce simti sau cu asta nu te putem ajuta.Mersi!

7 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Pur si simplu, vorbesti cu el despre altceva si incerci sa aduci discutia spre scopul tau, ii bati apropouri seci si pe urma ii zici ca il placi. Este chiar asa de greu?

| DolceKiss explică (pentru adriang95):

Este greu pentru ca daca nu aleg cuvintele potrivite si ma pierd o sa rada de mine si o sa ma evite.

| adriang95 a răspuns (pentru DolceKiss):

Daca rade de tine atunci este un tampit si nu te merita... La asta te-ai gandit?

| DolceKiss explică (pentru adriang95):

Nu e tampit...E de treaba...sad

| adriang95 a răspuns (pentru DolceKiss):

Daca e de treaba nu va rade si nu te va evita.
Daca e tampit va face chestiile aste. Logica...

| DolceKiss explică (pentru adriang95):

Uite ...Chestia e ca imi place super mult de el si mi-e putin frica ca o s-o dau in bara.

| SageKid a răspuns:

Si daca ii spui simplu ca-l placi, te faci de ras sa inteleg?