| Ariciu34 a întrebat:

daca incep să plâng fetele o să se mai dea la mine, că nu-mi place? Oare o să mă creadă fătălău si o să mă lase in pace?

5 răspunsuri:
| Camuflaj2017x a răspuns:

Unele ori sa te considere un fatalau care nu poate sa le ofere protectie, altele ori sa te considere mai "sentimental" si or sa le placa, poate. Totusi nu prea cred ca o fata se va da vreodata la tine daca tu plangi ca o fetita.

| Camuflaj2017x a răspuns:

A,daca tu vrei sa te lase in pace, atunci spune-le simplu ca ai alta orientare sexuala si gata, ai scapat de "milioanele" de fete care te cauta.

| Ariciu34 explică (pentru Camuflaj2017x):

Nu pot ca sriu că nu sunt... că mau văzut când am pupat o prietenă pe obraz

Răspuns utilizator avertizat