| MihaitaCorleone a întrebat:

Salut, oare e ceva modalitate sa ma salte politia dar sa nu imi faca nimic? adica dupa ce intra peste mine sa ma lase in pace.

2 răspunsuri:
| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Deci, vrei sa dai bot in bot cu Organul, nu?, ha ha, pai e simplu fratioare - stii pliculetele acelea de ceai care se face ceai instant?, cumperi o cutie, tai cu foarfecut usor o latura, scoti afara praful acela pisat de ceai din ce ai cumparat, musetel, tei, etc. si pui inauntru zahar pudra, apoi cu putina banda alba de scotch lipesti unde ai taiat cu foarfecul. Stii ce ai obtinut? pliculete cu praf de tras pe nas cate o liniuta, doua prin cluburi si baruri si pe la aia cu pacanele.Te duci pe acolo si te dai dealer de coca si credem aca cineva in cateva zile te va ciripi la Poli si ai or sa te salte cu tot cu ceaiurile smecherite si tu o sa razi pe burta cand un lake de la Politie o sa ai spuna lu' seful lui: Domn comisar, e zahar pudra vanilat asta, nu e heroina, ha ha... sti cat de repede te arunca aia afara de la circa de politie?, in secunda 2.Fiindca esti cu nume Corleone le spui la aia de prin cluburi, baruri, discoteci ca pfrafurile sunt originale made in italy

| Peli75 a răspuns:

Dacă nu ai făcut nimic rău, doar ești suspect, nu îți face nimic