| GIEvE a întrebat:

deci eu am 14 ani si sunt indragostit de o fata de la mine din cartier.Noi ne intelegem fff bine dar problema e urmatoarea.
Eu sunt un tip mai timid dar ea nu e mai nebunatica si pasionala(nu ca eu nu as fi) dar eu nu am curaj sa o intreb daca ar vrea sa fie cu mine ea m-a sarutat odata pe buze iar eu i-am pus pana pe picior dar cum sa fac sa nu mai fiu timid in P L M

Răspuns Câştigător
| Joker1958 a răspuns:

Vorbeste mai mult cu ea, glumeste cu ea gen "nu mai face pe dura ca nu iti sta bine" te mai gandesti tu doar fii relaxat si razi de eawinking (nu in sensul sa-ti bati joc de ea, doar amuza-te pe seama ei ) big grin

| GIEvE explică (pentru Joker1958):

Ms...mai ajutat azi mam sarutat cu ea french ne intelegem ffff bine mersi...o funda din tot sufletu.

| Joker1958 a răspuns (pentru GIEvE):

Ma bucur...am trecut si eu prin ceea ce treci tuwinking

5 răspunsuri:
| JustMe12 a răspuns:

Daca iti doresti asta cu adevarat ar trebui sa-ti faci curaj si sa o intrebi, atata timp cat te-a sarutat e clar ca raspunsul va fi unul bun. Curaj si bafta!:*

| UnstableX26 a răspuns:

Doamne..mai terminati in *** cu vorbitul si cu intrebatul asta."TALKING IS OVER RATED"! Daca tu crezi ca ar putea sa fie ceva intre voi actioneaza..totul trebuie sa decurga de la sine.mi se pare cel mai urat si ciudat lucru posibil sa intrebi o fata "vrei sa fi prietena mea puppy dog eyes" straight face pe bune..make a move.

| GIEvE explică:

Mda ma gandesc la asta dar daca mai are iubit?!? ce pot face?