| prettywomen a întrebat:

HEY TPU!
eu sunt o persoana foarte vorbareata si vesela.sunt printre cei populari din clasa si nu prea vorbesc cu ceilalti(nepopulari,daca pot sa spun asta),adica vorbesc insa rar, nu ca sunt rea doar ca nu gasim limba comuna.cum sa fac ca sa am atitudine iar ceilalti sa nu vorbeasca cu mine,nu vreau sa fiu superioara,insa asta simt nu vreau ca ceilalti sa vorbeasca cu mine, insa sa nu ma bage in seama atata.nu vreau sa aiba teama insa .....nu stiu cum sa va explic.va rog sa nu scriti,,esti o fitoasa sau ca ma cred superioara,, insa asta vreau sa ma vada alt fel.scuze pentru categorie insa acesta este cel mai popular

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Sincer nu procedezi bine ca pui o barieră intre tine si ceilalti, toti suntem egali nimeni nu ar trebui sa fie mai presus decat celălalt, faptul ca tu nu găsesti subiecte comune cu colegii de clasă nu ar trebui sa te consideri superioară, gîndeste te ca Dumnezeu ne iubeste asa cum sunte m pe fiecare din noi, unii au mai multă scoală altii nu, dar Dumnezeu nu ne judecă, faptul ca tu vrei sa ai atitudine si ceilalti sa nu vorbeasca cu tine este clar ca tu esti o persoană mîndră si te consideri importantă, dar nu asa trebuie sa procedezi, gîndeste te daca erai tu in locul lor cum ai fi vrut sa te trateze colegii? Ce varsta ai? Ai foarte multe fițe in cap să știi.

| Kiwibibilă a răspuns:

Ia-ţi un spray de purici.
Chiar n-am cuvinte pentru un om ca tine.

| prettywomen explică (pentru Kiwibibilă):

Foarte amuzant insa vreau ceva serios