| Dragana a întrebat:

i-am impartasit sentimentele mele baiatului pe care il iubesc! nu mi-a spus nimic pe tema asta. i-a spus prietenei mele celei mai bune ca imi va face o surpriza! ca va ma intreba daca ma voi baga cu el! acea intrebare nu mai vine! sal intreb eu sau sa-l las pe el? vreau cateva sfaturi! MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Angel_8399 a răspuns:

E cam nehotarat baiatu...incearca sa mai vorbesti cu el despre asta, dar nu insista prea mult pentru ca o sa te creada vreo obsedatalaughing.ai grija sa nu-si bata joc de tine ca baieti mai sunt pe lumea asta:*
Succes:*

5 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Poate nici el nu stie cum sa sa inceapa intrebarea.

| ghiCIne a răspuns (pentru ghiCIne):

Ai putea pomeni de un asa zis admirator care ti-a cerut prietenia si tu nu stii ce sa faci. Sa accepti sau nu propunerea. (Asta sa zici cand e si prietenul tau prezent). Asa poate s-ar mai grabi cu surpriza de teama sa nu te piarda. tongue Daca vezi ca nu merge, bate-i un apropo. Bafta!winking

| BruneTTe a răspuns:

Cel mai bine: lasa-l pe el sa vina cu propunerea. Poate ti-o face cadou de Craciun, cine stie ce e in capul lui.
Si ar mai fi posibilitatea sa ii fi spus asta prietenei tale numai asa, desi nu are de gand. Si atunci tu vei parea o ciudata cand ii vei pomeni de asta. Mai bine lasa-l pe el.

| vipande11 a răspuns:

Pomenestei de ce i-ai zis si intrabal ce parere are. Intrabal ca nu are de gand nimica. Sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| eliaclodia a răspuns:

Si pe urma ce? Iti dai seama ce important e daca cineva stie sa se poarte sau nu?