| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salutare.Ma simt deprimat,adica: m-a refuzat o fata si nu este prima, este a II-a stau si ma gandesc poate sunt eu urat...dar sunt altii si mai urati si ii vad mereu cu prietene pe langa ei, eu ies afara, stau destul de mult.Deci numai inteleg nimic, adica sunt genul linistit nu jignesc vreo fata...ma comport foarte frumos.straight face Ce fac aia sa umble cu fete? Va rog frumos sa imi raspundeti, adica ma simt atat de prost si stau si ma gandesc daca sunt urat.

Răspuns Câştigător
| Venus00 a răspuns:

Nu te ingrijora... treci mai departe. nu esti tu devina. probabil ca nu ai gasit fata "aceea". asteapta si va veni ea singura la tine daca intr-adevar te place happy este foarte bine ca intalnesti fete. fi natural in fata lor si va fi bine

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inca nu ai gasit persoana potrivita [asta nu inseamna ca esti urat ]

| AlleSss a răspuns:

Iti pot da un sfat? Fii mai dur!winking
Vorba aia : " Cand esti bun esti luat de prost!"

| Nucreeed a răspuns:

Chiar asta e ideea...te comporti prea frumos cu ele si ele te vad doar ca pe un prieten..cn draq le intelege dar asa le place lor ...nu te mai purta asa frumos cu ele si tachineaza'le

| Voidwithin a răspuns:

Mda nu te merita.

| maria6 a răspuns:

Mai exact ce a refuzat fata respectiva? Nu totul tine de frumusete. Fetele apreciaza simtul umorului, daca faci sau nu un sport... E foarte bine ca te comporti frumos, nu-ti face griji, apare ea si fata potrivita pentru tine.

| OchisoriAlbastrii explică (pentru maria6):

Sport practic culturism happy.Ea zicea ca are multe probleme si de aia...