| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,mie imi place de un baiat de la scoala, el e a opta, eu a saptea..Acum vreo saptamana ma tachina, iar acum nimicstraight face.
I-am dat cerere de prietenie pe facebook si el inca nu a acceptat...
Am vazut in cronologia unei fete de la liceu o poza cu el in care o tinea in brate si una in care o pupa pe obraz...Ce inseamna asta? El are o relatie cu ea sau doar sunt prieteni?
funda puppy dog eyes!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate are prietena...

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Stii baieti au tot chestii de fete dar mai ales iubi in spatele lor care nu zic cand zic deja o fata este uitmit ce se intampla prin facebook.Se poate ca are multa iubita sau prietene pe el sau nu asta trebuie sa-l intrebi de la el dar care e occupat mai bine il lasi inpace ca uni fac o capcana si nu zic adevarul.

| RalucaPuca a răspuns:

Dacă are o poză aşa nu înseamnă că sunt împreună. Poate nu a văzut încă cererea pe care i-ai trimis-o. Şi se zice că dacă un băiat tachinează o fată, e un semn că o place, dar asta depinde de băiat. happy