| pusik a întrebat:

sunt cam nedumerita. Povestea mea suna cam asa:
Am fost impreuna cu un tip o luna jumate si ne-am despartit acum 3 luni.De la 2 saptamani dupa ce ne-am despartit i-am scris un mesaj cu textul,, ce faci?,, iar el mi-a spus sa caut pe altcineva sa vorbesc.Acum imi scrie mesaje in fiecare zi.Acum,ce sa cred? vrea sa ne impacam sau ce l-o apucat asa dintr-o data sa vorbeasca cu mine?
P.S: Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| mimicool a răspuns:

Eu cred ca la inceput nu ti.a raspuns pentru ca nu apucase sa i se faca dor de tine, dar apoi a realizat ce a pierdut si cred ca i s-a facut dor de tine. Eu cred ca vrea sa fie din nou cu tine, dar nu poti fii sigura niciodata de ce e in mintea baietilor. Eu zic sa vorbesti cu el si sa il intrebi daca simte ceva pentru tine. Succes:*

9 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

Buna
nu te increde, daca te-a alungat o data ce te face sa crezi ca nu o va mai face si a doua oara, te sfatuiesc sa uiti de el, pentru ca in ritmul asta te vei pacali singura si vei suferi mai tarziu, mai rau decat o faci acum

| Andrei233 a răspuns:

S-a plictisit.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Da,inainte nu avusese cum sa i se faca dor de tine. Poate vrea sa va impacati sau doar profita de tine.Si pana la urma de ce v-ati despartit? Incearca sa ii raspunzi la mesaje. Pote reusiti sa va impacati.Dar tu, il mai iubesti, mai simti ceva pentru el?

| OneGentleman a răspuns:

Cu siguranta voi fetele aveti orgloiul vostru insa si noi il avem pe al nostru, cel mai probabil ceea ce a spus prima data a spus la nervi si acum vrea sa va vedeti, incearca, asculta-l, si cum zicea Brenciu, fa ce iti spune inimawinking

| ninaelenadobrev a răspuns:

A.vrea sa va impacati din nou
motive. 1.chiar ii e dor de tine, 2.se plictiseste sau nu vrea sa ramana singur ca prostul.
b.incearca doar sa fiti prieteni nu mai mult
c.incearca sa-ti joace o festa

| Ctmfresh28 a răspuns:

Daca imi trimite mesaje dupa atata timp:1. Vrea sa va impacati.2. Vrea sa ramaneti prieteni si vrea sa va mai vorbiti.Si daca tot iti da mesaje de ce nu il intrebi ce vrea?

| KrysstalB a răspuns:

Eu spun ca iti faci sperante false. Daca vrea sa fie cu tine iti va spune el in fata...Nu cred ca un baiat care adora o fata se va mentine timid la nesfarsit., Lasa-l pe el sa te caute si fi mai inabordabilawinking merge de fiecare data

| mimicool a răspuns (pentru KrysstalB):

Eu cred ca la inceput nu ti.a raspuns pentru ca nu apucase sa i se faca dor de tine, dar apoi a realizat ce a pierdut si cred ca i s-a facut dor de tine. Eu cred ca vrea sa fie din nou cu tine, dar nu poti fii sigura niciodata de ce e in mintea baietilor. Eu zic sa vorbesti cu el si sa il intrebi daca simte ceva pentru tine. Succes:*

| IubescPerusi a răspuns:

A gasit pe alta fata mai frumoasa si ea nu l-a placut si vrea sa va impacati din nou (parerea mea nu accepta) si alte mesaje ca poate altu crede altceva

| LuckySe7en a răspuns:

Buna! Probabil si-a dat seama ce`a pierdut si vrea sa va impacati. Dar asta nu inseamna sa l crezi pe cuvantwinking. Asculta intentiile lui si da`te pe langa el sa-i creezi sperante. Fii sireatawinking. Funda?batting eyelashes