| Rozzaaa a întrebat:

Hey tpu...sunt cu un baiat de o luna. Idea e ca se excita foarte repede.Adica simt ceva tare in pantalonii lui si umflat. E de bine?laughing
Adica inseamna ca stiu pe unde sa il ating sau cum?laughing

Răspuns Câştigător
| anonimcunume a răspuns:

Inseamna ca i sa 'trezit" si da sti pe unde sa il atingi deci daca stai la el in brate i se va trezi daca pune el mana pe fesa sau pe san si misca un pica i se va trezi si stiu asta pentru ca sunt baiat si mai inseamna ca simte ceva pentru tine sper ca te-am ajutat. si scuze pentru limbajul acesta "trezi"nu stiam ce expresie sa scriu.laughing

4 răspunsuri:
| Cr1sti13 a răspuns:

Da e de bine, da sti unde sa-l atingi

| xCatastrophe a răspuns:

Inseamna ca esti tu sexoasa si cu formeelaughing

| Hellene08 a răspuns:

Da da stii unde sa-l atingi!laughing

| SuntDoarUnuMic a răspuns:

Se excita repede? Ia sa te apuce pe tine de sfarcuri si sa-ti linga clitorisul, sa vedem care intra in priza mai repede.