| Kitty025 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de 7 luni, el este prima mea iubire si il iubesc foarte mult...dar uneori parca nu mai sunt asa indragostita de el dar eu il iubesc enorm. Dece uneori simt asta? Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

La tine se intampla o ciudatenie: cu cat esti mai putin indragostita, cu atat il iubesti mai mult! De fapt, daca tu il iubesti atat de mult, nici nu trebuie sa mai fii si indragostita, deja ai trecut la o etapa superioara in relatia voastra.

| Kitty025 explică (pentru neutrino):

Deci nu e nimic rau in asta? Adica e de bine nu?

| neutrino a răspuns (pentru Kitty025):

E de bine, curand vei atinge apogeul relatiei!

| Kitty025 explică (pentru neutrino):

Multumesc mult pentru raspuns!

| neutrino a răspuns (pentru Kitty025):

Cu multa placere si sa fii iubita!

| Kitty025 explică (pentru neutrino):

Multumesc frumos happy

8 răspunsuri:
| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

E normal, dupa ce treci de irationalitatea indragostelii, apare iubirea.

| deadrose2543 a răspuns:

La un moment dat nu o sa mai simti fluturasi in stomac cand o sa il vezi, pentru ca ati petrecut mult timp impreuna si v-ati obisnuit unul cu altul.
Asta nu inseamna ca nu il mai iubesti sau ca nu -ti mai pasa de el.