| 111111111 a întrebat:

Sunt virgina dar ieri seara mi-am bagat doua degete intregi in vagin si nu am simtit nimic...ce inseamna? Mai sunt sau nu virgina!?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Cam greu sa nu te defloreze doua degete. Poti face un examen ginecologic, si ii spui doctorului ca esti virgina. Daca izbucneste in ras... Dar nu vad de ce ti-ai baga degetele acolo.

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Le-ai lăsat acolo?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eşti virgină până în momentul în care ai un contact sexual ( indiferent dacă e oral, normal/vaginal sau anal ) cu o persoană ( băiat sau fată )...

Dacă NU introduci degetul/degetele ( sau alte obiecte în vagin ), NU îţi rupi himenul.
Deci, eşti virgină şi d.p.d.v. fizic.

Dacă introduci degetul/degetele ( sau alte obiecte în vagin ), rişti să-ţi RUPI ( parţial sau total ) membrana himenală sad

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Da. Dar de ce le-ai băgat, dacă tot n-ai simțit nimic?!?
Mai bine ocupă-te de clitoris, vei avea o surpriză mult mai plăcută!

| BeckhamRZM a răspuns:

Ești virgină, himenul nu se rupe la penetrare din câte știu. Nu ai nimic!

| minrest a răspuns (pentru BeckhamRZM):

Nu se rupe la penetrare? Dar când?

| BeckhamRZM a răspuns (pentru minrest):

Când o bagă băiatul așa încât himenul să se rupă, evident.

| minrest a răspuns (pentru BeckhamRZM):

Baiatul ar penetra in asa fel incat himenul sa nu se rupa. Multe sinucideri, dusmanii, stari de disperare ar fi evitate, dar nu e posibil. Acum o suta de ani o femeie era trimisa inapoi acasa pe grapa daca nu era gasita virgina, crezi ca nu putea sa aranjeze sa o penetreze in asa fel incat sa nu rupa himenul? Tu de crezi ca ginecologul palpeaza vaginul si uterul unei virgine prin anus? Tocmai ca sa nu o defloreze.

| Maria33r a răspuns:

Nu prea cred