| DoxNotxReadxThis a întrebat:

vreau sa ma ajuta-ti putin! Am o prietena care a cunoscut un baiat pe un site si el are 17, iar ea 13...Amandoi sunt zodia balanta si se inteleg perfect! Vara asta el a venit la ea, dar inca nu s-au intalnit! Vreau sa stiu daca el chiar o place si nu isi bate joc de ea! Spune-ti-mi va rog o parere!

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Crede-ma ca noi nu avem de unde sa stim.
Sunt sanse 50-50%.

| BLeur a răspuns:

Bună.

La 17 ani cam ar trebui să-şi găsească fete de vârsta lui, nu..nu cred că-şi bate joc din moment ce a venit să o vadă, dacă a făcut acest pas, a venit să o vadă, o iubeşte. happy

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| LostInBubble a răspuns:

De ce nu s-au intalnit?

| crackk a răspuns:

Din ce zici tu acolo, am impresia ca este vorba chiar de tine thinking Nu vad de ce ar posta altcineva, sau daca a venit la "ea" de ce nu s-au intalnit... sa inteleg ca ai postat aici pentru ca nu stii ce sa faci. Eu zic ca fie vorba de tine, fie de o prietena de-a ta, ar trebui sa se intalneasca, baiatul nu isi bate joc. Totusi sa vii din alt oras pentru o fata de ceva, desi nu o sa iasa nimic din relatia asta... pentru ca e distanta mare tongue thinking vezi tu / ea

| Dafq a răspuns:

"Vara asta el a venit la ea, dar inca nu s-au intalnit! " dafq? Cred ca tu ai putea fi ultima persoana care sa o ajuti!

| JusTMex3 a răspuns:

Hmm...nu cred ca isi bate joc de ea, dar oricum noi nu stim ce e in capul lui laughing big grin