| alinutzaa2 a întrebat:

Hey! Voi ce credeti ca prima iubire va tine o vesnicie? Sau iubirea adevarata exista?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

"Sau iubirea adevarata exista?"- Da, cred ca exista si sper sa o descopar.

| alinutzaa2 explică (pentru Doub):

Multa bafta in descoperire

| Doub a răspuns (pentru alinutzaa2):

Doamne ajuta. Multumesc, la fel!happy

15 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

E greu de spus, clar ca prima nu e vesnica si iubirea adevarata e doar un subiect pentru filme, carti s.a.

| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca iubirea exista,din momament ce nu exista nu poate rezista logic,totul e doar interese fianciare din partea femei si sexuale din partea barbatului, pentru a acoperi minciuna am inventat iubirea, asa am inventat religia si alte aberati, mai ales ca nevoia sexuala a omului e permanenta desi omul nu e predestinat sa stea cu cineva, acuma cum nu e predestinat sa mance un fel de mancare din contra nr mare din specia noastra e o dovada ca nu suntem monogami si poligami

| corbulalbrosu a răspuns:

1. Daca vesnicia inseamna cativa ani raspunsul este DA. 2. DA cea parinteasca (in general).

| neutrino a răspuns:

1.Nu.
2.Da.

| Lawliet14 a răspuns:

Da

| 1DeadMemories a răspuns:

1.Nu
2.Da

| TheCuteOne a răspuns:

1. Nu cred. Sper că nu!
2. Da, dar în zilele noastre găseşti mai rar cupluri care să împărtăşească iubirea ''adevărată''.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Prima iubire nu dureaza mult sunt poate doar citeva exceptii 1%din 1000 care poate sa aduca la planuri mai serioase insa dragostea adevarata consider ca exista

| TimoTimo a răspuns:

Prima cu siguranta nu.
Exista si iubirea adevarata dar tot se strecoara ceva care sa cauzeze probleme.

| alinutzaa2 explică:

Nu neaparat cea parinteasca Corbule exista si cupluri care se iubesc