| Change a întrebat:

Credeti ca mai exista iubirea adevarata?

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Bineinteles. Eu o traiesc in fiecare ziwinking

| Lucinca a răspuns:

Si logik ca exista numai ca trebuie sa strabati mult pana o gasesti

unii o gasesc altii nu
poate tu o sa ai norocu asta de a gasi jumatatea ta:d

| bianca9422 a răspuns:

Depinde din perspectiva carui om privesti.
eu consider ca exista, am si gasit-o si ma bucur de ea in fiecare zi!

cred ca fiecare om din lumea asta o va gasi intr-o zi, fiecare din noi are o jumatate.

| LauraaBlack a răspuns:

Buna love struck! Eu cred ca exista happy, din punctul meu de vedere iubirea adevarata inseamna acei '' fluturasi in stomac'' love struck, acum depinde si de persoana pentru ca unii spun ca acei ''fluturasi'' se simt numai odata(adica poate ei asa au simtit) iar, unii de foarte multe ori in viata love struck ( unele persoane se indragostesc foarte rapid si e normal sa simta asta ). Acum, din punctul meu de vedere iubirea adevarata exista pentru oamenii care cred cu adevarat in ea love struck!
Numai bine >big grin

| mesmer1408 a răspuns:

Iubirea adevarata inseamna sa iti dai viata pentru jumatatea ta! Nu cred ca o sa se mai intample asa ceva in ziua de azi!

| Iubareatzaa2011 a răspuns:

Da... daca o cauti exista

| Summerrr_8539 a răspuns:

Sincer. nu oh go on eu nu mai cred in ea