| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Heyy, am o problema vb cu o fata care are 15 si eu 14 locuieste ca la 2 ore de mine si ea s-a indragostit de mine, e bisexuala ( eu nu ), si mi-a spus ca daca vreau pot sa ma duc in weekend pe la ea ca are casa mare si pot sa ma culc la ea dar eu nu vreau ca drk poate vine noapte si ma pupa sau nah si nu as vrea sa o refuz ca dupa se supara pe mine ce sa fac?! plss funda

9 răspunsuri:
| FORMULADTI a răspuns:

Are numai 15 bai nebunule de unde bisexual? big grin

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Daca nu te duci esti fraier, ma jur. Eu incerc sa dau de una care sa fie bisexuala si nu gasesc si tu fugi de ea?!?

| Brâncuşi a răspuns (pentru Black_Ics_1995):

Imi place raspunsul tau, baiat sincer, o seara buna iti doresc!

| Phoenix231 a răspuns:

Nui problema prietene sa fie bi, iti zic eu sigur e calumea cand vine cu inca 2-3 prietene, iese o mare veselie GANGBANG... Futi la placere nu mai stai sa cautitongue

| HELLBOY32 a răspuns:

Ce tot ai ma cu carmen serban

| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

Du-te frate la ea.De cand incerc sa dau de din astea si nu gasesclaughing

| StefanXy a răspuns:

Du-te la ea, daca vrea sa va culcati impreuna dc nu vrei s-o faci? Si daca e bisexuala ce? Fiecare e cum vrea, o faceti in 3 atunci care e problema...

| BestHelper a răspuns:

Ba fmm unde e aia intreab-o daca vr sa ma duc eu la ea!