| AnnA_9354 a întrebat:

Heyya (fundita). Ma intrebam, un baiat dupa ce a fost 7 luni cu o fata poate fi imun la ea dupa despartire? Adica att cat am fost impreuna era MORT dupa mine, oriunde eram era si el s prima data cand ne.am desp. a plans si i. a rugat pe prietenii mei sa ne ajute sa ne impacam, dar dupa ultima desp care a venit din partea lui a inceput sa ma jigneasca si sa faca mistto de mine si s. a lins cu una mai bitchy langa mine si i. a cumparat o bratara... etc

Acum as vrea sa ne impacam... ma intreb daca mai am sanse, noi nu mai vorbim acum, el la iceputu anului ma saluta, insa eu evitam sa. l privec si odata am ras de freza lui sicred ca m. a auzit... asa ca numai vb

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Pfui! nu poate fii imun stai calma! Daca te-a placut, a tinut la tine 7 luni, n-are cum sa te uite asa repede. Parerea mea e ca incearca sa te faca geloasa, sa iti arate ce ai pierdut tu, mare macho man care cumpara cadouri la fiecare ***oh go on stai calma! esti fata, treci la urmatorul! nu e singurul baiat oh go on

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Nu prea mai sunt sanse de impacare doar voi stiti dar gandeste-te bine ca odata cu trecerea timpului despartirile sunt dureroase.

| AlexGrama a răspuns:

Anna eu sincer îţi recomand cu riscul de a nu mă "funda" să laşi momentan viaţa amoroasă şi să te concentrezi pe ceva mai util. Nu sunt ipocrit să-ti recomand să te preocupe şcoala că şcoala de astăzi e de căcat dar încearcă să-ţi cultivi inteligenţă şi pe alte căi decât pe cele orale, dacă mă înţelegi... Ce ai scris tu mai sus este exact o poveste de iubire dintre un cocalar şi o piţipoancă, diferenţa face faptul... de fapt nu face nicio diferentă nimic. Sunteţi 2 nevertebraţi care vă meritaţi unul pe altul. Ţinând cont de analfabetismul debordand care îţi iese prin toţi porii, ţin să cred că băiatul cu "freză naspa" este la fel ca tine. Cererea mea foarte umilă este ca la primul contact sexual să vă protejaţi şi să nu mai umpleţi lumea asta cu încă un (minim) suflet nedorit. O zi bună!