| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy! Am si eu 12 ani... si e un baiat... de care nuprea imi place doar ca m-am pupat cu el crying prima data trebuia sa stie doar eu, el, o fata ( care era cu mine cand m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el ) si un proeiet de'al lui ( era de fata cand m-a intrebat[daca vreau sa fiu cu el])
Partea naspa e ca acum toata scoala sie ca sunt cu el si ca m-am pupat cu el angry si nu stiu de unde... puteti sa-mi dati si mie un stat? plss :X
sa-mi ziceti si mie cum se da funda... cand aflu... v'o dau

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

De abia astept sa te vad peste 20 ani, o sa faci orgy's?

| Elena1234456 a răspuns:

Esti mica.Nu pute tot la suflet.

| Betty18 a răspuns:

Pai poate el a crezut ca esti cu el daca i-ai raspuns la sarut si cine te-a mai vazut! nu ai ce face, poti doar atunci cand te intreaba cineva sa negi, si explica-i si lui ca nu sunteti impreuna ca cine stie ce crede el!
Promiti multe fetito daca faci chestii de genu' de la varsta asta! straight facelaughing

| OnlyGirl a răspuns:

Daca nu prea il placi de ce te-ai pupat cu el? adica si ce daca stie toata scoala,nu ar trebui sa negi, i-ai putea rani lui sentimentele, iar ceilalti te vor crede o mincinoasa pentru ca ei stiu ca e adevarat mai ales ca au fost de fata si 2 pers care pot sa spuna ca e adevarat deci mai bine spune-le adevarul...

funda dai din dreapta unde scrie,, declari raspunsul castigator''

sper ca te-am ajutat:*

| Bloodlines a răspuns:

"... sa stie doar eu, el, o fata..." straight face. Dar unde te-ai pupat cu el?batting eyelashes Pai tu nu sti ca unii oameni au gura foarte mare?batting eyelashes Si daca stie toata scoala, ce e chiar atat de rau? Asta e! straight face De parca ceilalti din scoala nu s-au pupat cu nimeni niciodata. Lasa, ca o sa treaca, o sa se uite oh go on.
Si daca nu-ti prea place de el, de ce l-ai sarutat? Nu trebuie sa fi cu cineva, daca nu iubesti acea persoana. happy Nu prea cred ca te-a obligat cineva sa-l saruti. Acum asta e. Faptu-i consumat! Ti-am zis, lumea o sa uite oh go on. In 2-3 saptamani se va uita, poate chiar mai putin. sau mai mult thinking
Scrie in dreapta "Declara raspunsul castigator" acolo dai click si acea persoana, va primi fundawinking.