| Zozoleparfumath a întrebat:

Hi all!big grin am o intrebare, de ce nu ma excit tot timpul?sad, prietenul meu imediat se excita iar la mine dureaza cam mult..ma sperie acest lucrusad...au fost unele zile cand am facut-o pentru el, si am fost excitata la inceput.Ne aflam intr-un loc cam nepotrivithappysi mereu ma uitam daca vine cineva, eram disperata de asta.Credeti k poate fi din cauza ca mintea mea zboasa prin alte parti? Sau? Va rog astept un raspuns serios, sunt disperata pentru ca mi-a intrat in cam ca poate sunt lesbilaughing)straight face. Sunt o fire extrem de sensibila si cu putina incredere in mine, mereu altele sunt mult mai frumoasestraight face..in mediul in care lucrez sunt inconjurata de multe fete, baieti doar cativa, dar nu ma atrag deoarece il am pe prietenul meu.Iar prin faptul ca ma uit la toate ca ele au si eu nu am nimic (doar in imag mea ca am mai multe decat ele) am impresia ca sunt pe invers.Am incercat sa vizionez niste filme porno, si ma excita ambelecrying..va rog am nevoie urgenta d un raspuns!crying( dau funda** multumesc

Răspuns Câştigător
| doc69 a răspuns:

Cel mai simplu raspuns.fa exact ce simti.si nu ezita sa faci cum simti.asa inveti sa te cunosti si te simti si ok.

4 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Cu persoana potrivita, la momentul potrivi, daca va potriviti, totul merge de la sine! Daca nu, atunci suferi (ca majoritatea femeilor de "frigditate". Mergi la un sexolog!

raspunsul e simplu, da` nu o sa-ti placa!

te-ai indragostit de un maimutzoi!

solutia-cauta altul!

p.s.- nu cred ca o vei face prea curand, da`nu eu voi suferii!laughing

mai tarziu -imi vei da dreptate! intrebarea e :cat de tarziu? asta depinde de tine! de cat de repede pricepi ce ti-am spus!

numai bine!happy

| Zozoleparfumath explică (pentru madyddd):

Iti multumesc pentru raspunshappy dar tin sa mentionez ca sunt cu prietenul meu de 2 ani, si cred ca daca era nepotrivire nu eram atata timp impreuna.Iti multumesc inca odata pentru sfat!big grin

| zaratu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic

| Vasile_Cristi_1976 a răspuns:

Daca il mai iubesti cauta ceva nou pentru voi ceva inedit, schima locul sau pozitiile mai mult cand te apuci de treaba implicate mai mult cu mintea decat cu trupul, lasa imaginatia, dorintele pe care numai tu le sti sa faca ce iti doresti si te vei excita asa cum nu ai crezut ca se poate intampla!