| ingerash_1981 a întrebat:

Anul acesta revelionul il fac acasa cu 2 prietene.Parintii mei sunt plecati si vin tocmai dimineata. Dar noi vrem sa chemam pe prietenul uneia dintre prietenele mele si pe baiatul de care imi place. Da imi este frica sa nu ma prinda parintii.Sa risc sau nu? Adica nu stiu...sa nu vada vecinii cand vin la mine.Eu stau la casa si mama mi-a spus sa incui poarta chatterbox. d`ale ei.Deci ce sa fac? Eu chiar as vrea sa vina si ei.love struck

Răspuns Câştigător
| Beibii_6447 a răspuns:

Pe vecini n-ar trebui sa-i intereseze cine vine la voi acasa si cine nu oh go on teoretic laughing Risca! Dar mai bine asigura-te ca baietii pleaca inainte sa vina parintii tai si astfel ei nu au cum sa afle ca ai chemat si 2 baieti happy

2 răspunsuri:
| Flory200 a răspuns:

Pai cheama-i!
Daca vin parintii tai la voi, ascundetii pe baieti sub pat sau in baie sau...in sifonierbig grin
Saun daca nu vrei sa ii ascunzi spune-le baietilor sa plece cu jumate de ora inaine sa vina parintii taiwinking
Sper ca te-am ajutat!

| MariusSamp10 a răspuns:

Pai cheamai si va face-ti planu ii intrebi pe parinti tai pe la cat pot ajunge acasa.Si de exemplu vin la 07:00 si daca baieti pot pleca la 06:00